Cunda Adası Tekne Turları

Temmuz 11, 2017 0 YORUM

Cunda Adası Tekne Turları

Cunda Adası tekne turları keyifli bir yolculuk vaad ediyor size. Ege’nin güzel şehirlerinden biri olan Balıkesir’dir. Balıkesir’e gelen ziyaretçilerin çoğunluğu, Ayvalık Bölgesi’ne gelmektedir. Türkiye genelinde sevilen ve çok tercih edilen yerler arasında bulunan bu bölge, özellikle yaz aylarında oldukça yoğun bir şekilde ziyaretçi alıyor. Üstelik Ayvalık’ın, yurt içi dışında, yurt dışından da oldukça fazla ziyaretçisi vardır. Ayvalık, denizi, havası ve mükemmel enerjisi ile ziyaretçilerinin kalbini çalmayı her zaman başarıyor.

Ayvalık demişken, Cunda Adası’ndan bahsetmemek olmaz. Cunda Adası, Ayvalık’taki en popüler yerden biridir. Öyle ki sadece Cunda Adası’nı görmek için Ayvalık’ı ziyaret eden birçok kişi vardır. Ege’nin en hareketli bölgelerinden biri olan Cunda Adası, turistik olanakları ve harika doğası ile Ayvalık’tan bile daha çok ilgi ve rağbet görmektedir. Sokakları tarih kokan Cunda Adası, her adımında kendinizi ona daha da yakın hissedip, bırakmak istemeyeceğiniz bir ada olacak. Birçok kişinin masalsı olarak adlandırdığı ada, harika bir atmosfere sahiptir. Öyle ki ziyaretçilerinin tümünü kendine aşık bırakmıştır.

Temiz Havanın Tadını Çıkarın

Cunda Adası’nda neler yapılır ya da Cunda Adası’nda gezilecek yerler gibi sorular ile oldukça fazla karşılaşılıyor. Buraya gelen her kişi vaktinin çoğunluğunu ada içerisinde yürüyerek, güneşlenerek, keyifli ve şirin mekanları fotoğraflayarak, fotoğraflanarak, tarihi mekanlarını gezerek, ünlü mekanların ünlü lezzetlerini deneyerek, dinlenerek, temiz havanın tadını bolca çıkararak geçiriyor. Cunda Adası, şirin ve tarihi özellikler taşıyan birçok mekana sahiptir. Cunda plajları da aynı şekilde güzel ve etkileyici bölgelerdir. Cunda sahip olduğu koyları ile de ünlüdür. Cunda Adası’nda yapılacaklar listesine tekne turları da eklenmelidir. Çokça eğlenip güzel vakit geçireceğiniz tekne turları ile hem koyları keşfedecek hem de Cunda’nın en güzel köşelerine erişme fırsatı yakalayacaksınız. Bu Cunda Adası koylarının birçoğu mavi bayrak kazanacak kadar güzel sahillere sahiptir. Bu koylardan birkaçını aşağıdaki paragraflarda sizin için sıralamış bulunduk.

Birbirinden Güzel Koylar

Ortunç Koyu, adanın güneybatı tarafında yer almaktadır. Koyun içerisinde turistik tesisler mevcuttur. Gün içinde yoğun olsa da saat 5’ten sonra oldukça sakin bir hal alır.

Cennet Ada Koyu, Cunda’nın en güzel koyları arasında yer almaktadır. Serin denizi ve güzel sahili ile tatilcilerin gönlünü fethetmiştir. Kesinlikle görmeniz gereken doğal güzellikler arasındadır.

Mosko Adası Koyu, özellikle çok fazla turist tarafından tercih edilen popüler bir koydur. Mükemmel doğası ve sakinliği, ziyaretçilerini en çok etkileyen özelliklerden birkaçıdır. Nisan ayından Ekim ayına kadar girilebilen deniz, serin ve güzeldir.

0 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ

CUNDA OTELLERİ

Derya Hanım Konağı

Cunda Derya Hanım Konağı 8 odası hizmet vermekte.Sahile sadece 100 metre mesafede bulunan tesisin telefon numarası bilgilerini fotoğraflarını bulabilirsiniz.Hemen incelemek için fotoğrafa tıklamanız yeterli.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın