Cunda Günay Restaurant

Temmuz 18, 2017 0 YORUM

Cunda Günay Restaurant

Tatil için tercih edilecek en ideal mekânlardan biri olan cunda adasında tabii ki yemek en önemli kıstas. Cunda yemek denildiğinde de akla ilk olarak gelen yerlerden birisi şüphesiz Günay Restaurant. Adanın en gözde mekanlarından birisi. Cunda adasında yaklaşık 30 yıldır hizmet veren mekan müşterilerini memnun etme konusunda oldukça iddialı.

Menüler

Günay Restaurant kategorisinde kendini ispat etmiş ve yılların deneyimi ile hizmet vermektedir. Deniz ürünleri, balık ve ot mezeleriyle müşterilerinin karşısına çıkan restaurant bu konuda Ege Bölgesi’ne yakışır bir zenginlikte. Menüsünde yer alan ot mezelerinden bazıları: Arapsaçı, hindiba, turpotu, deniz börülcesi, ısparaca, izvinya, hardal, popules, maraya, patriça koruğu, kaya koruğu, akkız, zohu, layada, radika, yabancı dağ cibesi. Özellikle yalnızca cunda adasında bulabileceğiniz deniz kestanesi mezesi konusunda mekan sahibi oldukça iddialı. Hangi mevsim de olursanız olun balığın ve otların en tazesini bulabilirsiniz. Yemekleriyle pek çok turistin de dikkatini çekmeyi başarmış mekan özellikle Fransız ve İspanyolların en uğrak mekanlarından biri.

Fiyat

Cunda adası balık restaurantları fiyatları göz önüne alındığında fiyat konusunda ortalama olduğu düşünülebilir. Üstelik sunduğu hizmete karşılık fiyatları oldukça uygun bile denilebilir. Her bütçeden aileye hitap eden restaurant tereddüt etmeden tercih edilebilir. Mekanda kredi kartı hizmeti de sunuluyor. Aile yemekleri ve arkadaş toplantıları için fiyat konusunda oldukça uygun ayrıca toplu yemek organizasyonlarına fiyat indirimleri de bulunmaktadır.

Diğer Özellikler

Deniz kenarında manzaraya karşı yemek yenilebileceği gibi dilerseniz eve paket servis hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Mekanda ücretsiz internette yine sunulan hizmetler arasında. Açık hava alanı veya kapalı alan seçenekleri de mevcut ve iki seçenek içinde masa düzenleri müşteriyi rahat ettirecek şekilde yapılmış. Masalar birbirine ne çok uzak ne de çok yakın ayarlanmış. Kapalı mekanda ek olarak klima hizmeti mevcut. Ayrıca arabayla gitmek isteyenler için otopark alanları da bulunmaktadır. Temizlik konusunda da oldukça hassas olan restaurant herkes tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Mezelerin, balıkların ve mekanın temizliği konusunda herkesin içini rahatlatacak cinsten bir hizmet sunuyorlar. Restaurantta personel ve işletme sahibi de oldukça güler yüzlü ve misafirperver olması adete müşteriyi kendi evinde hissetmesini sağlıyor

Ulaşım

Cunda adasında ulaşımın rahat olduğu mekanlardan birisi Günay Restaurant. Bulunduğunuz otele göre yürüme mesafesinde de olabilecek olan mekan için açık adres şu şekilde: Sahilyolu No: 27 Cunda Adası, Ayvalık / Balıkesir.

0 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın